VALVEX

OFERUJEMY BATERIE ORAZ ARMATURĘ DO INSTALACJI WODNYCH I GAZOWYCH  FIRMY VALVEX  SA

 KATALOG PRODUKTÓW VALVEX  DOSTĘPNY TUTAJ

VALVEX SA to jakość, niezawodność oraz kreatywność wzorów i technologii. Nasza marka jest rozpoznawana i doceniana nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Unii Europejskiej, w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

Na nasze produkty udzielamy 25 lat gwarancji! Jesteśmy pewni ich solidności, dlatego przez najbliższe ćwierć wieku możecie Państwo spać spokojnie

Nasza specjalność to baterie kuchenne i łazienkowe oraz armatura do instalacji wodnych, gazowych i centralnego ogrzewania.

Produkujemy kilka tysięcy rodzajów wyrobów. Wśród nich znajdą się między innymi:

  • baterie łazienkowe i kuchenne

  • armatura do instalacji wodnych

  • armatura do instalacji gazowych

  • systemy instalacji centralnego ogrzewania

  • szeroki asortyment elementów złącznych

  • wężyki przyłączeniowe

Jesteśmy jedynym w Europie Środkowo-Wschodniej producentem armatury do instalacji gazowych

 

Nasze wyroby, głównie baterie łazienkowe,  były zawsze bardzo popularne na rodzimym rynku. Firma była też liderem we wdrażaniu nowości - jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek polski nowatorskie zawory kulowe własnego projektu.

 

Od momentu pozyskania inwestora (1994 rok) funkcjonujemy jako Valvex S.A. Podjęliśmy współpracę z amerykańską grupą kapitałową Meridian International Group z siedzibą w Milwaukee, Wisconsin USA, która zatrudnia ponad 1 tys. pracowników w zakładach produkcyjnych w Stanach Zjednoczonych i Europie.

 

Jesteśmy jednym z wiodących producentów baterii łazienkowych i baterii kuchennych, a także armatury do instalacji wodnych, gazowych i centralnego ogrzewania. Produkty z logo Valvex są znane i cenione zarówno w Europie, jak i w Ameryce. Na każdym rynku, na jakim jesteśmy obecni, Valvex jest zawsze synonimem jakości, niezawodności i oryginalnego wzornictwa.

 

Uważnie wsłuchując się w potrzeby Klientów bezustannie inwestujemy w nasze zaplecze technologiczne i projektowe. Dzięki temu Valvex może pochwalić się prestiżowym certyfikatem ISO 9001 oraz tzw. „środowiskowym” ISO 14001 świadczącym o prowadzeniu produkcji z poszanowaniem środowiska naturalnego.

 KATALOG PRODUKTÓW VALVEX  DOSTĘPNY TUTAJ